BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 15539350

nr 1553 9350

Bordslampa

metall, emaljskärm, ställbar. Höjd: 40 ca

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 31 juli 2023
kl 20:37:21